KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297273

nr 1229 7273

Yngve Svedlund

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, Fiolspelande man, signerad. Olja på duk, 50x60

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:23:43

19/1 10:55:10 1      100 kr
21/1 17:48:02 2      Vinnande bud

Yngve Svedlund

Läs mer om Yngve Svedlund